Blog Finansowanie

Jakże często potrzebujesz szybko pozyskać gotówkę, czy to do firmy, czy dla siebie. Możesz oczywiście na starać się o kredyt bankowy, inwestycyjny, obrotowy lub hipoteczny. Jest to zwykle czasochłonne, wymaga zabezpieczeń i wiąże się ze skomplikowanymi procedurami. Dla wszystkich, którzy chcą uniknąć wszystkich tych problemów, rozwiązaniem jest leasing zwrotny.
Promocja skierowana jest do firm działających nieprzerwanie od co najmniej 12 miesięcy.
Jak co roku, koniec zimy zwiastuje wysyp promocji leasingowych. Tegoroczny sezon rozpoczynamy bardzo atrakcyjną cenowo pożyczką leasingową na samochody ciężarowe.
Auto pachnące nowością… Znasz ten zapach? Jeśli tylko zechcesz, nigdy nie opuści Twojego samochodu. Możesz przy tym zapomnieć o mechanikach, naprawach i problemach ze zbyciem pojazdu na koniec używania.
Jaki jest najprostszy sposób na uzyskanie leasingu? Bez mozolnych formalności, spotykania się z wieloma przedstawicielami firm leasingowych i bez wychodzenia z domu?
Jeżeli planujesz zakup nowego pojazdu w czasie wakacji, to mamy dla Ciebie mega propozycję – skorzystaj z promocji leasingu wakacyjnego, w którym pierwsze 2 raty wyniosą jedynie 1 zł.
Dla wielu firm konieczność zainwestowania własnych środków tytułem opłaty wstępnej, często stanowi ograniczenie w ilości lub wartości kupowanych pojazdów.
Chociaż początki leasingu w Polsce sięgają lat 90., to jednak dopiero od niedawna, rosnąca konkurencja pomiędzy firmami leasingowymi spowodowała rozwój jego rozmaitych odmian.

Leasing z wysokim wykupem na nowe ciągniki siodłowe i samochody ciężarowe pow. 3,5t DMC to propozycja dla tych, którym zależy przede wszystkim na niskiej racie miesięcznej.
Standardowo wartość wykupu, przy leasingu na 3 lata wynosi 20%. W zależności od marki pojazdu, możemy zaproponować umowę z 60 lub 65% wykupem. W efekcie wysokość miesięcznej raty spada o połowę. Np. dla pojazdu o wartości 70.000 euro z 1580 euro do 780 euro. Ułatwia to zachowanie płynności finansowej oraz pozwala na szybsze powiększanie floty.
Takie rozwiązanie może być alternatywą dla wynajmu długoterminowego, gdzi...

Od grudnia w telewizji (i innych mediach) można zobaczyć reklamę, gdzie w wyniku nieszczęśliwego wypadku kierowca ląduje w szpitalu i nie może przez to zarabiać.