Leasing bez wychodzenia z domu w 5 krokach

Jaki jest najprostszy sposób na uzyskanie leasingu? Bez mozolnych formalności, spotykania się z wieloma przedstawicielami firm leasingowych i bez wychodzenia z domu?
 W getruck robimy to z powodzeniem już od kilku lat, a potwierdzić to może kilkuset, jeśli nie kilka tysięcy obsłużonych przez nas klientów. Zobacz, jak to działa i dołącz do nas.

1. Podstawowe dokumenty firmowe

Uzyskanie leasingu  może być sprawą banalnie prostą lub bardzo skomplikowaną. Zależy to zarówno od kondycji Twojej firmy, jak i pojazdu, który chcesz kupić. Zawsze staramy się wybierać rozwiązania najprostsze, dlatego na początek poprosimy Cię jedynie o dane, które w większości przypadków wystarczają do otrzymania leasingu:

 

– skany podstawowych dokumentów firmowych oraz
 – informacje o pojeździe, który Cię interesuje (może być link do strony z ogłoszeniem)

2. Wnioski do firm leasingowych

Po uzyskaniu ww. dokumentów, złożymy wnioski do wybranych firm leasingowych i po otrzymaniu pozytywnej decyzji poinformujemy Cię o szczegółowych warunkach umowy.
Na tym etapie pomożemy Ci również w uzyskaniu możliwie najlepszych warunków ubezpieczenia pojazdu. Wiele firm leasingowych wymaga korzystania z ubezpieczenia przez nich oferowanego. Wiemy, jak z nimi negocjować, dzięki czemu możesz oszczędzić nawet kilka tysięcy złotych. Pomożemy też jeżeli chcesz skorzystać z oferty swojego agenta ubezpieczeniowego lub naszych, bardzo atrakcyjnych stawek –> oblicz składkę.

3. Podpisanie umowy

Umowę podpiszemy w czasie i miejscu dla Ciebie najdogodniejszym. Mamy przedstawicieli w całym kraju i bardzo chętnie spotykamy się z naszymi klientami. Takie spotkanie i nawiązanie bezpośrednich relacji procentuje w przyszłości łatwiejszym rozwiązywaniem ewentualnych problemów.
Nie chcemy, żeby nasze kontakty kończyły się po podpisaniu umowy. Zawsze możesz liczyć na pomoc przedstawiciela, który podpisuje z Tobą umowę.

4. Pieniądze na koncie sprzedającego

Po podpisaniu umowy, wpłacasz do dostawcy lub firmy leasingowej opłatę wstępną w ustalonej wcześniej wysokości. Firma leasingowa przelewa do dostawcy swoją część i jesteśmy gotowi do rejestracji pojazdu.
Dysponujemy na bieżąco aktualizowanym wykazem stawek podatku drogowego, stosowanego w poszczególnych wydziałach komunikacji i pomożemy Ci w wyborze najkorzystniejszej opcji.
W dniu rejestracji wystawiana jest polisa ubezpieczeniowa, która wraz z dowodem rejestracyjnym i tablicami przesyłana jest do dostawcy.

5. Ciesz się nowym pojazdem!

Twój pojazd, zarejestrowany i ubezpieczony czeka już na Ciebie u sprzedającego. Możesz go odebrać, a my będziemy życzyć Ci spokojnej i bezawaryjnej jazdy.
Z formalności pozostanie jedynie wymiana miękkiego dowodu rejestracyjnego na stały, ale tym oczywiście też się zajmiemy.

Sprawdź naszą ofertę. Zadzwoń 604 931 500, napisz maila:  kontakt@getruck.pl lub skorzystaj z formularza:

Dodany Finansowanie 30 Sep 2017

Tagi: leasing