Auto pachnące nowością… Znasz ten zapach?

Auto pachnące nowością… Znasz ten zapach?  Jeśli tylko zechcesz, nigdy nie opuści Twojego samochodu. Możesz przy tym zapomnieć o mechanikach, naprawach i problemach ze zbyciem pojazdu na koniec używania.

Zapominamy na chwilę o transporcie ciężkim i pomyślmy o czymś przyjemnym dla nas samych. Wynajem samochodów osobowych bije ostatnio rekordy i staje się najpopularniejszą formą użytkowania pojazdów w firmach. Opisane poniżej zasady stosujemy również do wynajmu samochodów dostawczych.

CO DAJE MI WYNAJEM AUTA?

Wynajem, to rozwiązanie, które pozwala na używanie fabrycznie nowego samochodu i jego wymianę po kilku latach na kolejny model. Działa podobnie jak leasing, jednak miesięczna rata jest dużo niższa i sam możesz zadecydować czy po zakończeniu umowy wynajmu wykupisz auto.

JAKI SAMOCHÓD MOŻNA WYNAJĄĆ?

Praktycznie każdy nowy samochód zakupiony u dilera w Polsce. Możesz przekazać nam informację o pojeździe, a my przygotujemy Ci kalkulację najmu. Możesz też napisać, jakiego auta szukasz – wyszukamy go dla Ciebie i przedstawimy kilka wariantów wynajmu.

ILE KOSZTUJE WYNAJEM?

Miesięczna rata zależy od 3 czynników: ceny pojazdu,  okresu wynajmu i rodzaju pakietu serwisowego. Poniżej znajdziesz informacje, o zakresie każdego z wariantów pakietu serwisowego.

Chcesz otrzymać konkretną kalkulację lub poznać więcej szczegółów? Zadzwoń 608 673 600, napisz na info@getruck.pl lub skorzystaj z poniższego formularza kontaktowego.

Dodany Finansowanie 30 Nov 2017

Tagi: wynajem