Sprzedaż używanych ciągników siodłowych, naczep i samochodów ciężarowych
LeasingKredytUbezpieczenia

Wynajem ciągników siodłowych

Fabrycznie nowe ciągniki siodłowe

Wynajmujesz i użytkujesz ciągnik od nowości, jako pierwszy właściciel nie martwiąc się o jego historię, wcześniejszy przebieg czy awaryjność. Sam wybierasz spośród dostępnych w kraju marek: MAN, DAF, Scania, Mercedes, Volvo, Renault czy Iveco. Ty ustalasz z dostawcą kompletację pojazdu, jego cenę i koszt pakietu serwisowego.
Pakiet serwisowy jest w umowie najmu elementem niezbędnym, daje gwarancję zachowania sprawności technicznej pojazdu przez cały czas trwania kontraktu. Zabezpiecza Cię także przed niespodziewanymi wydatkami spowodowanymi awariami czy usterkami.

Warunki finansowe najmu ciągników siodłowych

Wysokość rat jest znacząco niższa niż w leasingu. W większości przypadków nie musisz inwestować własnych środków na udział własny. Jeżeli jest pobierana kaucja, to jest ona zwracana po zakończeniu umowy.
Najem dostępny jest również w walucie Euro, co obniża koszty i pozwala uniknąć ryzyka związanego ze zmianami kursowymi.
Najem zapewnia też prostotę rozliczeń. W miesięcznej racie masz ujęte wszystkie koszty: ubezpieczenia komunikacyjne, podatek drogowy oraz serwis. Całą ratę najmu możesz zaliczyć w koszt uzyskania przychodu.
Ceny najmu nowych ciągników siodłowych znajdziesz na stronie CENY WYNAJMU CIĄGNIKÓW SIODŁOWYCH

Warunki umowy

Umowę najmu ciągnika siodłowego możesz zawrzeć na okres od 12 do 60 miesięcy. Po zakończeniu umowy nie musisz pojazdu wykupywać, odstawiasz go po prostu na umówiony parking. Nie pojawi się więc problem, jak ciągnik później sprzedać lub wymienić na nowszy.
Najem ciągników siodłowych zapewni Ci, przy relatywnie niskich kosztach, utrzymanie floty w doskonałym stanie technicznym, uwolni od problemów z awaryjnym sprzętem i podniesie renomę na rynku usług transportowych.

Już teraz zamów kalkulację dla siebie. Zadzwoń 604 518 500 lub zostaw swoje dane kontaktowe - zadzwonimy do Ciebie.