Zakup ciągnika siodłowego albo ciężarówki w każdej firmie transportowej to czas rozważania różnych opcji oraz możliwości. Na rynku dostępnych jest wiele ciekawych propozycji z rynku wtórnego, które dzięki swojemu wykonaniu i jakości mogą posłużyć jeszcze przez wiele lat.
W 2020 roku Fiat Ducato, po raz pierwszy w ciągu 40 lat swojej historii, był najlepiej sprzedającym się samochodem dostawczym na rynku europejskim: około 150 000 sprzedanych sztuk i udział w rynku na poziomie 20,5%. To dobry pretekst aby przyjrzeć się historii, modelom i silnikom tego bohatera roku.
Jakże często potrzebujesz szybko pozyskać gotówkę, czy to do firmy, czy dla siebie. Możesz oczywiście na starać się o kredyt bankowy, inwestycyjny, obrotowy lub hipoteczny. Jest to zwykle czasochłonne, wymaga zabezpieczeń i wiąże się ze skomplikowanymi procedurami. Dla wszystkich, którzy chcą uniknąć wszystkich tych problemów, rozwiązaniem jest leasing zwrotny.
Promocja skierowana jest do firm działających nieprzerwanie od co najmniej 12 miesięcy.
Jak co roku, koniec zimy zwiastuje wysyp promocji leasingowych. Tegoroczny sezon rozpoczynamy bardzo atrakcyjną cenowo pożyczką leasingową na samochody ciężarowe.
Witamy w kolejnym raporcie na temat rynku używanych samochodów ciężarowych w Polsce. Poniższa publikacja powstała na bazie 114 tysięcy wyszukań, odnotowanych w 2017 roku na stronie internetowej firmy Getruck – największego w Polsce serwisu internetowego zapewniającego kompleksową obsługę i finansowanie przedsiębiorców zainteresowanych zakupem pojazdów użytkowych.
Auto pachnące nowością… Znasz ten zapach? Jeśli tylko zechcesz, nigdy nie opuści Twojego samochodu. Możesz przy tym zapomnieć o mechanikach, naprawach i problemach ze zbyciem pojazdu na koniec używania.
Od 1 stycznia 2018 roku wrosną kary za brak obowiązkowego ubezpieczenia OC. Dla samochodów ciężarowych wyniesie ona aż 6600 zł, czyli o 600 zł więcej niż w roku ubiegłym.
Jaki jest najprostszy sposób na uzyskanie leasingu? Bez mozolnych formalności, spotykania się z wieloma przedstawicielami firm leasingowych i bez wychodzenia z domu?
W branży transportowej dość często wymienia się swój tabór. Każdy kto posiada samochód ciężarowy, naczepę czy ciągnik siodłowy wie, że ich sprzedaż nie jest tak prosta, jak w przypadku aut osobowych.