Jaki leasing wybrać?

Jaką formę leasingu wybrać?

Chociaż początki leasingu w Polsce sięgają lat 90., to jednak dopiero od niedawna, rosnąca konkurencja pomiędzy firmami leasingowymi spowodowała rozwój jego rozmaitych odmian. Instytucje bankowe wyszły naprzeciw rosnącym oczekiwaniom klientów, dlatego można teraz wybrać wariant najlepiej dopasowany do indywidualnych potrzeb i możliwości każdego przedsiębiorcy.

Poniżej chcemy przypomnieć o kilku istniejących możliwościach, o których pisaliśmy już wcześniej. Zapraszamy do telefonicznego lub mailowego kontaktu z nami, wyjaśnimy szczegóły i pomożemy dopasować finansowanie do bieżących potrzeb Twojej firmy.

Leasing z niską wpłatą własną 0,01 %

Jeżeli nie masz lub nie chcesz angażować własnych środków na wpłatę własną, możesz skorzystać z propozycji, w której wymagana jest symboliczna opłata w wysokości kilku złotych lub euro. Podstawowym warunkiem jest prowadzenie działalności min. 2 lata. Promocja obejmuje zarówno nowe jak i używane ciągniki siodłowe oraz naczepy.

leasing bez wpłaty

Leasing z wysokim wykupem

Jest to oferta skierowana do osób, którym zależy przede wszystkim na niskiej racie miesięcznej. W zależności od marki pojazdu możemy zaproponować umowę nawet z 65% wykupem. Jest to alternatywa dla wynajmu długoterminowego, w którym nie ma gwarancji wykupu po zakończonej umowie.

 

Leasing z wysokim wykupem

Leasing na kilometry

Najnowsza propozycja mająca na celu dopasowanie wysokości rat do zmieniających się, comiesięcznych obrotów w firmie. Rata zależna jest od liczby przejechanych kilometrów, a dodatkowo wprowadzana jest usługa Happy Miles, dzięki której można mieć kontrolę nad pracą kierowców (szczegółowe raporty dot. historii tras, ewidencji przebiegu czy też zużycia paliwa) a także zdalnie pobierać dane z tacho i karty kierowcy.

Leasing dla Nowych firm

Liczba start up’ów, czyli firm dopiero co powstałych lub działających bardzo krótko w ostatnich latach zwiększyła się kilkukrotnie. Chociaż zewsząd płyną zachęty nakłaniające do zakładania nowych działalności, to często nie wiadomo do końca, jak zachować się przy początkowych procedurach. Podpowiedzi, co należy zrobić, aby pojazd w firmie w sprawny sposób zaczął na siebie zarabiać, znajdziesz w kilku artykułach w linku poniżej:

Leasing dla nowej firmy

Wynajem długoterminowy

Wynajem długoterminowy nowych samochodów ciężarowych, ciągników siodłowych i naczep to najdynamiczniej rozwijający się obecnie sposób finansowania. Należy przypuszczać, że wzorem krajów zachodnich, niedługo stanie się główną formą korzystania z nowych pojazdów.

wynajem długoterminowy

Skontaktuj się z nami, przygotujemy kalkulacje w kilku wybranych wariantach. Zadzwoń 604 931 500 lub napisz:

Dodany Finansowanie 04 cze 2017

Tagi: leasing