Sprzedaż używanych ciągników siodłowych, naczep i samochodów ciężarowych
LeasingKredytUbezpieczenia

wynajem ciągników siodłowych, naczep i samochodów ciężarowych

Coraz popularniejszą formą zamiast klasycznego finansowania leasingiem lub kredytem staje się wynajem długoterminowy. Taka forma „wypożyczenia” pojazdu do transportu ciężkiego od wielu lat z powodzeniem jest stosowana na Zachodzie obok zwykłego leasingu i zaczyna zyskiwać coraz większe grono zwolenników wśród polskich transportowców..
Zobacz również szczegółowe warunki wynajmu ciągników siodłowych i wynajmu naczep
a także sprawdź ceny wynajmu ciągników siodłowych 

Główna zalety najmu długoterminowego

Fabrycznie nowy sprzęt

Wynajmujesz i użytkujesz sprzęt od nowości, jako pierwszy właściciel nie martwiąc się o jego historię, wcześniejszy przebieg czy awaryjność. W najmie, który proponujemy jeździsz wyłącznie nowymi pojazdami zakupionymi od autoryzowanych dealerów z całej Polski.

Zagwarantowany serwis w cenie najmu

Nie zaskoczą Cię niespodziewane wydatki związane z awariami. Pakiet serwisowy, wliczony jest w koszt najmu i zapewni ci naprawę w autoryzowanych stacjach obsługi.

Brak wpłaty początkowej

Możesz wynająć pojazd przy minimalnych nakładach początkowych. W wielu przypadkach nie będzie wymagana od Ciebie żadna wpłata (kaucja) początkowa, która często jest warunkiem uzyskania leasingu lub kredytu.

Krótki czas trwania umowy

Możesz podpisać umowę najmu nawet tylko na jeden rok. W innych formach finansowaniach musisz się liczyć z tym, że te środki transportu będziesz musiał opłacać przez co najmniej 3 lata.

Prosta kalkulacja kosztów i księgowanie

Z góry znasz wszystkie stałe koszty utrzymania pojazdu. Miesięczna rata najmu zawiera w sobie wszystkie koszty: ubezpieczenie komunikacyjne na cały okres trwania umowy, podatek drogowy od środków transportu skalkulowany według najtańszych stawek w Polsce oraz serwis. Całą ratę najmu możesz zaliczyć w koszt uzyskania przychodu, co zmiejszy wysokość płaconego podatku.

Brak problemów ze zbyciem pojazdu

Po zakończeniu umowy nie musisz pojazdu wykupywać, nie będziesz więc miał problemu, jak go sprzedać lub wymienić na nowszy. Po prostu odstawiasz go na umówiony parking.

Bezieczeństwo i stabilność finansowa

Pojazd w najmie może Ci służyć np. tylko pod konkretny terminowy kontrakt. Po jego zakończeniu nie będziesz musiał się matwić co zrobić ze sprzętem, którego możesz już nie potrzebować.

Najem dostępny w walucie Euro

Jeżeli Twoja firma uzyskuje przychody w euro, możesz zawrzeć umowę najmu w tej samej walucie, co uchroni Cię przed stratą na różnicach kursowych i jest zwykle tańsze.

Twoja flota zawsze w pełnej gotowości

Możesz wymieniać pojazdy nawet co rok. Będziesz świadczył usługi pojazdami zawsze nowymi, w doskonałym stanie technicznym. Uwolni cię to od problemów z awaryjnym sprzętem i podniesie renomę na rynku usług transportowych

Już teraz zamów kalkulację dla siebie. Zadzwoń 604 518 500  lub zostaw swoje dane kontaktowe - zadzwonimy do Ciebie.