Sprzedaż samochodów nowych

W Getruck od początku swojej działalności byliśmy nastawieni na ułatwianie dostępu do jak najszerszej oferty pojazdów i różnorakich form ich finansowania.
Teraz wchodzimy w kolejny etap - internetową sprzedaż nowych samochodów osobowych. Cele pozostają te same - maksymalnie uproszczone procedury i możliwie najniższa cena.

Nowe samochody osobowe

Oba te cele realizujemy poprzez współpracę z firmami leasingowymi, importerami i dilerami. Korzystamy z wysokich upustów, które przyznawane są przy okazji dużych zakupów flotowych. Mamy dostępną dla siebie pulę takich pojazdów, które możemy zaproponować naszym klientom w bardzo atrakcyjnych cenach.

Samochody dostępne są od ręki znajdziesz na stronie https://www.getruck.eu/nowe/samochody-osobowe. Możesz też zamówić samochód do produkcji.

Nasze auta pochodzą z polskiej dystrybucji oraz objęte są pełną gwarancją producenta. 

Możesz, więc wybrać swoje wymarzone 4 kółka spośród ponad 30 popularnych marek samochodów osobowych, między innymi takich jak: Opel, Ford, Skoda, Fiat, Hyundai, Audi, Alfa Romeo, BMW, Mercedes, Lexus, Land Rover, Nissan, Volkswagen, Toyota, Kia, Volvo, Dacia, Renault, Porsche, Citroen, Seat, Honda, Ssang Yong. 

Do wyboru udostępniamy Ci prawie 2 000 aut dostępnych od ręki, oraz ponad 2 600 aut pod Twoje indywidualne zamówienie. U nas możesz nabyć pojazd z wysokimi rabatami sięgającymi nawet 30% licząc od ceny katalogowej. Tak wysokie rabaty zapewniamy zarówno dla firmom, jak i dla osobom fizycznym. 30

Jeżeli masz już upatrzony jakieś auto, to udostępniając nam jego specyfikację możesz liczyć na to, że spróbujemy znaleźć dla Ciebie takie samo w niższej cenie.
Swoje auto zawsze odbierasz bezpośrednio w salonie samochodowym danej marki, a jeśli zajdzie taka potrzeba, dostarczymy  go pod wskazany przez Ciebie adres.

 • każdego dnia, o każdej porze, z każdego miejsca, możesz znaleźć dla siebie fabrycznie nowy samochód gotowy do odbioru,
 • auta możesz kupić w cenie niższej od rynkowej, nawet o 30%,
 • stać Cię na nowy samochód z wyższej półki,
 • nie musisz załatwiać wszystkich formalności: rejestracji, ubezpieczenia – wszelkie formalności załatwimy za Ciebie, zostawiając Ci najlepsze – odbiór pojazdu,

Leasing i wynajem nowych samochodów

Sam samochód to nie wszystko. Procedura jego zakupu musi być prosta, dostępna i tania. Dlatego udostępniamy naszym klientom unikatową propozycję finansowania dla firm i dla osób fizycznych. Dla firm proponujemy leasing operacyjny oraz wynajem krótkoterminowy w nowoczesnym wydaniu. Osobom nie posiadającym działalności gospodarczej z kolej możemy zaproponować  leasing konsumencki oraz wynajem krótkoterminowy – rozwiązania również noszące znamiona nowoczesności. 

Nie musisz podpisywać wniosków w formie papierowej. Nie musisz kompletować długiej listy dokumentów. Jedyne, co potrzebujemy, to dane rejestrowe firmy i dane z dokumentów tożsamości - jeśli jesteś przedsiębiorcą lub dokumenty tożsamości i oświadczenie o dochodzie - jeśli jesteś konsumentem. Przy wyższych kwotach poprosimy Cię o przedstawienie dokumentów finansowych, ale te możemy badać pod kątem przychodu.
Nie stosujemy weksli a do 100 000 zł nie wymagamy zgody współmałżonka

Na rynku wyróżniamy się również wysokimi wartościami wykupu. Dzięki nim możesz jeszcze bardziej obniżyć wysokość miesięcznych rat.. Nasze maksymalne wartości wykupów mogą wynosić 60% przy okresie 24 mcy, 50% - 36 mcy, 40% - 48 mcy, 35% - 60 mcy, 25% - 72 mce i 10% - 84 mce.  Dla Twojej wygody zobowiązanie możesz rozłożyć, aż na 84 miesiące przy firmach i na 60 miesięcy przy klientach indywidualnych.

 • możesz idealnie dopasować formę finansowania do swoich potrzeb, zarówno jeśli jesteś przedsiębiorcą, jak i osobą fizyczną (leasing, leasing konsumencki, najem krótkoterminowy),
 • rozpatrzymy Twój wniosek o finansowanie w niespełna kwadrans,
 • w trakcie trwania umowy nie będziesz musiał ponosić kosztów związanych z obsługą umowy (brak kosztów związanych z rejestracją pojazdu, brak tabeli opłat i prowizji, brak zryczałtowanej opłaty administracyjnej czy rozłożenia ubezpieczenia na raty).
 • będziesz płacić jedną stałą ratę leasingu od początku umowy do jego końca,

Ubezpieczenie w leasingu nowych samochodów

Wieloletnie pakiety ubezpieczeniowe

Aby uchronić Cię przed skutkami zdarzeń losowych i utratą zniżek, proponujemy wieloletnie pakiety ubezpieczeniowe. Oprócz tego, że masz zapewnioną stałą stawkę nawet na pięć lat, to nie musisz pamiętać o odnowieniu polisy a składkę płacisz w ratach leasingowych. Jeżeli będziesz chciał skorzystać z własnego ubezpieczenia, to nie pobieramy za to dodatkowych opłat.

Ubezpieczenie GAP

GAP w warrancie fakturowym, żeby zabezpieczyć Cię przed nieprzewidzianymi sytuacjami w przypadku kradzieży pojazdu lub szkody całkowitej. Dzięki temu, zawsze umowa leasingowa zostanie rozliczona,  a Ty otrzymasz dodatkowe środki finansowe na zakup nowego pojazdu. 

Dodatkowe korzyści

Monitoring GPS

W cenie finansowanie otrzymujesz  usługę monitoringu pojazdu przez system GPS. Dzięki temu czujesz się bezpieczniej (na wypadek kradzieży lub wypadku), jak również skorzystasz z rabatu do ubezpieczenia komunikacyjnego. Dodatkowo możesz korzystać z wielu funkcjonalności poprzez stronę www lub aplikację mobilną takich jak: namierzanie pojazdów poprzez śledzenie sygnału GPS, monitoring i zarządzanie flotami pojazdów, planowanie tras, kontrolę zaplanowanego przejazdu, monitorowanie aktualnego statusu pojazdu (ruch, postój, zapłon, prędkość, stan licznika), tworzenie raportów, w razie wypadku odtworzenie historii zdarzenia.
Usługa GPS jest idealnym rozwiązaniem dla posiadaczy większej floty pojazdów gdyż dzięki niemu można korzystać z następujących funkcjonalności:

 • stały monitoring flot pojazdów i ich kierowców
 • możliwość tworzenia stref, w których poruszać się może pojazd (w przypadku flot)
 • cała historia przebiegu pojazdu dostępna w aplikacji
 • oszczędności spowodowane zminimalizowaniem ryzyka użytkowania pojazdów w czasie wolnym od pracy
 • oszczędności w zużyciu paliwa – stały monitoring przejechanych kilometrów
 • w razie wypadku możliwość odtworzenia historii zdarzenia – zgodnie w wytycznymi ubezpieczycieli – ograniczenie ryzyka niewypłacenia odszkodowania
 • moduł raportów – możliwość tworzenia raportów tras, historii przejazdów 

Rabatowa karta serwisowa

Do każdego naszego finansowania w prezencie otrzymujesz rabatową kartę serwisową. Dzięki niej otrzymujesz asystę szkodową czyli pomoc przy likwidacji szkody. Jednym telefonem zapewnisz sobie likwidację szkody komunikacyjnej wraz z podstawieniem samochodu zastępczego gratis na czas wykonywania naprawy.
Dodatkowo dzięki karcie uzyskujesz konkurencyjne ceny (rabat do 20%) na mechaniczne usługi serwisowe świadczone przez autoryzowane stacje obsługi jak i niezależne punkty serwisowe, wymianę i składowanie opon, naprawy i wymianę szyb. Karta honorowana w autoryzowanych serwisach obsługi (ASO) w całej Polsce oraz wybranych niezależnych serwisach  (po uprzednim zleceniu usługi telefonicznie lub mailowo i potwierdzeniu wizyty w serwisie). 

Assistance

Do każdego finansowanego auta otrzymujesz ochronę Assistance (EuropAssistance) na terenie RP i Europy z sumą ubezpieczenia 5000 Euro w przypadku zdarzenia losowego (wypadek).
Zapewnimy Ci usprawnienie pojazdu w miejscu zdarzenia, holowanie pojazdu do serwisu, transport osób, zakwaterowanie czy powiadomienie polskich placówek dyplomatycznych.


Wszystkie ubezpieczenia i produkty dodatkowe możesz zawrzeć w jednej racie. Masz, więc pewność, że przez wybrany przez Ciebie okres finansowania będziesz płacić zawsze taką samą niezmienną ratę i to bez jakichkolwiek opłat dodatkowych!
Nie obarczymy Cię kosztami za rejestrację auta, wymianę dowodu rejestracyjnego, rozłożenie ubezpieczeń na raty, nie mamy tabeli opłat i prowizji, a nawet rocznej opłaty administracyjnej (oprócz ewentualnych kosztów windykacyjnych).