Nowe samochody osobowe

136KM 204KM
150KM 204KM 265KM
204KM
150KM 204KM 265KM
163KM 200KM 265KM
170KM 204KM
408KM 476KM
258KM
204KM
150KM 190KM
163KM
224KM 306KM 421KM
150KM 190KM
136KM 163KM
190KM 224KM 306KM
163KM
150KM 190KM
163KM
190KM 224KM 306KM
197KM 269KM
421KM
204KM 258KM
476KM
204KM 252KM

Planujesz zakup samochodu osobowego dla Ciebie lub Twojej rodziny? Zależy Ci znalezieniu odpowiedniego auta, ale nie wiesz, jak zacząć? Postaw na getruck! Zapewniamy obsługę indywidualnych klientów od 2008 r. Nowe samochody osobowe to ważna część naszej oferty. Niezależnie od tego, czy stawiasz na klasykę, czy zależy Ci na modnym designie, pomożemy Ci znaleźć odpowiedni samochód. Postaw na profesjonalistów. Postaw na getruck i znajdź wymarzone auto!

Nowe samochody osobowe

Kiedy przychodzi czas na zmianę auta, należy wziąć pod uwagę wiele czynników. Zakup nowego samochodu może być podyktowany zwiększeniem komfortu jazdy, np. podczas podróży do pracy lub w czasie odwożenia dzieci do szkoły. Auta kupowane bezpośrednio w salonach samochodowych są zwykle kojarzone z bardzo wysokimi cenami, dlatego warto przyjrzeć się naszej ofercie, która obejmuje sprzedaż samochodów w wyjątkowo korzystnych cenach dla każdego, nawet najbardziej wymagającego klienta. W naszej ofercie znajdziesz większość dostępnych na rynku modeli aut osobowych. Biorąc pod uwagę takie kryteria, jak dane techniczne, linia samochodu, marka czy wyposażenie, możesz wybrać idealny model auta dla siebie i Twojej rodziny.

Samochody osobowe – sprzedaż w getruck

Jeśli zależy Ci na samochodzie, którym sprawnie przemkniesz przez zatłoczone miasto, u nas bez wątpienia takie otrzymasz. Dla fanów komfortu i bezpieczeństwa oferujemy szereg aut rodzinnych, dzięki którym wygodnie przewieziesz np. wózek dziecięcy lub bagaże na wakacyjny wypoczynek. Elegancki samochód z mocnym silnikiem gotowy sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów? Mamy w ofercie sporo pojazdów klasy premium najlepszych marek. Jest w czym wybierać. W naszej firmie jesteśmy elastyczni i otwarci na każdą formę finansowania, dlatego w grę wchodzą zarówno zakup za gotówkę, jak i leasing. Każdy klient, który zdecyduje się na konkretny model auta, zostanie bezpiecznie poprowadzony przez cały proces zakupu – skontaktujemy Cię z bankiem lub ubezpieczycielem, tak by została Ci przedstawiona jak najlepsza oferta. Proponujemy profesjonalne doradztwo i bezpieczne, skrojone na miarę rozwiązania. Jeśli szukasz firmy, która prowadzi sprzedaż nowych samochodów osobowych, zaufaj naszej firmie. Jesteśmy jednym z krajowych liderów w sprzedaży nowych aut spełniających zróżnicowane wymagania indywidualnych klientów. Oferujemy również inne pojazdy do zadań specjalnych: samochody ciężarowe, dostawcze, a nawet autobusy, ciągniki siodłowe – nasz asortyment jest szeroki i nieustannie uzupełniany.

Getruck – z nami możesz znacznie więcej!

Kilkanaście lat doświadczenia na rynku samochodowym i indywidualne podejście do każdego klienta sprawiają, że getruck to jeden z najbardziej liczących się sprzedawców nowych samochodów osobowych. Szukasz konkretnego modelu auta? Pomożemy Ci znaleźć go w naszym katalogu bądź u innych, współpracujących z nami dostawców. Gdy trafimy na samochód, który może Cię zainteresować, damy Ci znać. Kiedy z kolei chcesz bezproblemowo pozbyć się swojego wysłużonego auta, także możesz na nas liczyć. Możesz wystawić je u nas, a my zajmiemy się tym, by wszelkie informacje o aucie dotarły do potencjalnych klientów. Nasz serwis codziennie odwiedza wielu internautów, co sprawia, że sprzedaż pojazdu poprzez naszą platformę często okazuje się ekspresowa. Getruck to miejsce dla Ciebie. Sprawdź nas już teraz!