Czym jest Happy Miles – o leasingu na kilometry

Od grudnia w telewizji (i innych mediach) można zobaczyć reklamę, gdzie w wyniku nieszczęśliwego wypadku kierowca ląduje w szpitalu i nie może przez to zarabiać. Zaskakujące jest to, że na jego twarzy gości uśmiech! A to za sprawą nowej usługi Getin Leasing i Idea Leasing, która wyszła naprzeciw przedsiębiorcom transportowym. 

Bardzo często zdarza się, że praca zawodowych kierowców jest sezonowa. Są przerwy w dostawach, przez co samochód stoi nawet kilka tygodni. Leasing niestety trzeba płacić nadal. Rozwiązaniem/zabezpieczeniem na tego typu okoliczności może okazać się właśnie leasing na kilometry. Ratę płacimy na podstawie przejechanych kilometrów:

  • mniej jeździsz – mniej zarabiasz – płacisz niższą ratę (to, czego nie zapłacisz w racie miesięcznej zostanie doliczone do wartości wykupu)
  • jeździsz więcej – więcej zarabiasz – płacisz wyższą ratę (to, co nadpłacasz zostaje odliczone od kwoty wykupu).

Jeżeli leasing na kilometry nie spełni Twoich wymagań istnieje możliwość przejścia na zwykły leasing operacyjny.

Do tej usługi dołączane jest urządzenie o radośnie brzmiącej nazwie Happy Miles, za pomocą którego, można nadzorować pracę swoich kierowców. Po jego zainstalowaniu można wygenerować raporty dotyczące, np. historii tras, ewidencji przebiegu czy też zużycia paliwa.

Z uwagi na to, że jest to nowy produkt finansowy, postanowiliśmy poświęcić mu więcej uwagi i stworzyliśmy stronę, gdzie dzielimy się z Wami naszą wiedzą na ten temat.

Na stronie znajdziecie m.in. odpowiedzi na pytania:

NA CZYM POLEGA LEASING NA KILOMETRY?

KTO MOŻE Z NIEGO SKORZYSTAĆ?

JAK OBLICZANE SĄ RATY?

CZYM JEST HAPPY MILES?

A w zakładce FAQ:


Z CZEGO WYNIKA CZĘŚĆ STAŁA I ZMIENNA RATY?

CZY CZĘŚĆ ODSETKOWA BĘDZIE ISTNIAŁA W KAŻDEJ OFERCIE? ...i wiele innychZaglądajcie i pytajcie o więcej!
Chętnie pomożemy!

Dodany Finansowanie 14 Mar 2017

Tagi: happy miles, leasing na kilometry