diesel skrzynia biegów manualna kombi
diesel skrzynia biegów manualna kombi
diesel skrzynia biegów manualna kombi
diesel skrzynia biegów manualna kombi
Mamy do sprzedaży Volkswagen Passat B8, model kombi z roku 2018, napędzany silnikiem 1.6 TDi o mocy 120KM. Przełączana na manualną skrzynię biegów zapewnia pełną kontrolę podczas jazdy. Pojazd wyróżnia się niskim przebiegiem 72 700 km, co potwierdza pisemna gwarancja autentyczności.
W szczegółach technicznych auto ma pełną historię serwisową, serwisowane zawsze na czas, przez pierwszego właściciela. Pojazd jest bezwypadkowy, a jego stan techniczny oraz wizualny są bardzo dobrego poziomu, co znacząco podnosi komfort użytkowania.
Wyposażenie samochodu można podzielić na kilka istotnych kategorii:
Dodatkowe informacje: auto zostało garażowane, posiada książkę serwisową oraz było serwisowane w ASO.
Zachęcamy do zapoznania się z innymi ofertami: Volkswagen, Volkswagen Passat, Volkswagen Passat kombi, Volkswagen Passat Diesel, Volkswagen Passat 2018.