diesel skrzynia biegów manualna kombi
diesel skrzynia biegów automatyczna dwusprzęglowa kombi
diesel skrzynia biegów automatyczna dwusprzęglowa kombi
diesel skrzynia biegów automatyczna dwusprzęglowa kombi
Mamy do sprzedaży Volkswagen Golf w wersji kombi, wyprodukowany w 2024 roku. Pojazd wyposażony jest w silnik diesel o pojemności 1968 cm3 oraz mocy 150 KM. Samochód posiada automatyczną skrzynię biegów DSG.
Przebieg wynosi 38.000 km, a stan pojazdu jest określany jako bardzo dobry.
W zakresie bezpieczeństwa i komfortu, samochód wyposażony jest w systemy, takie jak ABS, ASR, ESP, a także poduszki powietrzne z przodu, z tyłu i boczne. Wnętrze zawiera m.in. elektryczne szyby przednie i tylne, klimatyzację, system nawigacji, a także komputer pokładowy.
Dzięki Bluetooth oraz gniazdom USB, możliwe jest łatwe połączenie z urządzeniami mobilnymi. Dla większej wygody, pojazd wyposażony jest w tempomat oraz czujniki parkowania z przodu i z tyłu.
Zachęcamy do zapoznania się z innymi Volkswagenami Golf: Volkswagen Golf sedan, Volkswagen Golf hatchback, Volkswagen Golf diesel.