Mamy do sprzedaży Skoda Karoq, model z 2024 roku w wersji SUV. Pojazd napędzany jest silnikiem benzynowym o mocy 150 KM i ma pojemność silnika wynoszącą 1498 cm³. Aktualny stan licznika to zaledwie 15 km.
W wyposażeniu standardowym znajdziemy m.in. technologie bezpieczeństwa takie jak FRONT ASSIST z funkcją awaryjnego hamowania oraz system monitorowania pieszych. Komfort jazdy zapewnia automatyczna klimatyzacja dwustrefowa Climatronic, a dopełnieniem całości są felgi aluminiowe oraz skórzana, wielofunkcyjna kierownica.
Dodatkowe funkcje, takie jak gniazdo 12V w bagażniku i system Infotainment 8, dostarczają nowoczesnych rozwiązań technologicznych i rozrywkowych.
Zachęcamy do zapoznania się z innymi SUV Skoda oraz modelami Skoda Karoq dostępnych w naszej ofercie: