diesel skrzynia biegów automatyczna SUV
diesel skrzynia biegów manualna van
diesel skrzynia biegów manualna van
diesel skrzynia biegów automatyczna van
Sprzedajemy Renault Trafic z 2024 roku w wersji osobowej. Pojazd napędzany jest silnikiem diesel o mocy 170 KM i pojemności 1997 cm3. Przebieg wynosi zaledwie 1500 km.
Pojazd wyposażony jest w skrzynie biegów automatyczną, co zapewnia komfortową jazdę. W zakresie bezpieczeństwa znajdziemy systemy takie jak ABS, ESC, a także poduszki powietrzne. Dla wygody użytkowników auto oferuje klimatyzację manualną, elektrycznie regulowane lusterka oraz system kontroli ciśnienia w oponach.
Wnętrze pojazdu charakteryzuje się tapicerką materiałową Kompo oraz chromowanymi akcentami w wykończeniu, co podnosi komfort estetyczny. Dodatkowo, dostępne są również praktyczne elementy, takie jak uchwyty ISOFIX oraz przesłona przestrzeni bagażowej.
Zachęcamy do zapoznania się z innymi modelami. Oferujemy również samochody osobowe diesel: https://www.getruck.eu/oferta/samochody-osobowe/diesel
Możliwość przeglądania Renault Trafic 2024: https://www.getruck.eu/oferta/samochody-osobowe/renault/trafic/2024