furgon L1H1
furgon L1H1
furgon L1H1
furgon L1H1
Sprzedajemy Renault Trafic III furgon L1H1 z 2021 roku, wyposażony w silnik o mocy 120KM. Pojazd po liftingu, serwisowany w ASO, bezwypadkowy, posiada kompletną dokumentację serwisową.
Oferuje 6-biegową skrzynię biegów oraz zapewnia wygodną jazdę dzięki elementom komfortowym, takim jak klimatyzacja, tempomat i bluetooth. W kwestii bezpieczeństwa, model ten wyposażony jest w systemy ABS oraz AIRBAG.
Dodatkowo, możliwe są opcje finansowania, w tym kredyt, raty oraz leasing. Po zakupie pojazd można legalnie wracać do domu na ważnych tablicach i z ubezpieczeniem OC.
Więcej modeli marki znajdziesz pod linkami: Renault, Renault Trafic, Renault Trafic 2021 oraz Furgon.
RENAULT TRAFIC III L1H1 2.0dCi 120KM
nowy model po face liftingu
przebieg oryginalny, kompletna dokumentacja serwisowa
rok produkcji 2021
6-biegowa skrzynia biegów
serwisowany w ASO
bezwypadkowy
PEŁNA FAKTURA VAT 23% z pełnym odliczeniem VAT ( netto + vat )
Możliwe KREDYT, RATY, LEASING
Kupujący zwolniony z opłaty skarbowej 2%
Pojazd posiada ważne tablice i ubezpieczenie OC po zakupie można legalnie wracać na kołach do domu.
Na życzenie klienta istnieje możliwość sprawdzenia stanu technicznego w serwisie lub na stacji diagnostycznej.
***PISEMNA GWARANCJA!!!***
Możliwość zakupu pojazdu z gwarancją techniczną (nawet do 2 lat) na silnik i wszystkie jego podzespoły m.in.
*turbina,
*wtryski
*DPF
*koło dwumasowe
*komputer silnika
*skrzynia biegów
*zawieszenie i wiele innych elementów
*możliwość zakupu auta nawet z 2-letnią gwarancją techniczną
wyposażenie prezentowanego modelu :
*ABS
*tempomat
*światła LED do jazdy dziennej
*ogranicznik prędkości
*drzwi boczne
*klimatyzacja
*bluetooth
*komputer pokładowy
*elektryczne szyby
*elektrycznie regulowane lusterka
*AIRBAG
*immobiliser
*centralny zamek
*wspomaganie kierownicy
*radio CD/MP3 ze ster. przy kierownicy
*stan techniczny bardzo dobry
*bezwypadkowy
*sprowadzony