Peugeot 508 z 2015r z Ekonomicznym i niezawodnym silnikiem 1.6 THP 162KM Auto w bardzo dobrym stanie technicznym jak i wizualnym z Oryginalnym przebiegiem 37tys KM Wnętrze zadbane bez przetarć, jak nowe! Z wyposażeniem:
4x el.szyby
el.Lusterka / el.składane
6x Poduszki Powietrzne
Klimatronic
Półskórzana tapicerka
Skórzana kierownica multifunkcyjna
Tempomat
Nawigacja
Bezkluczykowy system !
6-cio biegowa skrzynia
Podgrzewane fotele
Alufelgi
Czujniki parkowania
Elektrycznie ustawiane przednie fotele
ISOFIX
Przeciwmgielne Światła
Auto przygotowane do rejestracji, po opłatach celno - skarbowych !
Koszt rejestracji to 256 zł.
Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom umożliwiamy pozostanie swojego auta w rozliczeniu oraz sprawdzenie naszego samochodu w dowolnej stacji diagnostycznej lub dealera.
Wszystkie czynności związane z zakupem auta załatwiamy na miejscu również kredyt oraz pełny zakres ubezpieczeń (23 towarzystwa) Najlepsze CENY !
Przed przyjazdem proszę się upewnić telefonicznie że oferta jest jeszcze aktualna.
Chętnie przyjmiemy Państwa samochód w rozliczeniu bądź ODKUPIMY GO ZA GOTÓWKĘ.
Tel : 604 931 500
Tel : 604 931 500
SAMOCHÓD JEST WYSTAWIONY RÓWNIEŻ NA OTO MOTO GDZIE ZAMIESZCZONE JEST WIĘCEJ ZDJĘĆ!
AUTOHANDEL LIDER
Ul. Borchardta 55 / Portowa wylot na Ustkę
76200 Słupsk
Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w myśl art. 66, § 1. Kodeksu Cywilnego. Sprzedający nie odpowiada za ewentualne błędy lub nieaktualność ogłoszenia.
ZAPIS TEN ZOSTAŁ ZAWARTY ZE WZGLĘDU NA MOŻLIWOŚĆ DROBNYCH, LUDZKICH POMYŁEK. JEŻELI ZAUWAŻYSZ NIEŚCISŁOŚĆ - NAPISZ lub ZADZWOŃ DO NAS, A NIEZWŁOCZNIE JĄ WYJAŚNIMY
i604 931 500i
Pojazdy podobne do Peugeot 508 znajdziesz na stronach: