furgon
furgon
chłodnia
izoterma
Mamy do sprzedaży Mercedes Sprinter 2018 z podnośnikiem koszowym PALFINGER P 250 BK. Ten samochód dostawczy o maksymalnej ładowności 3.5 tony jest świeżo sprowadzony i gotowy do pracy. Oferuje wysoką funkcjonalność dzięki podnośnikowi o maksymalnej wysokości roboczej sięgającej 25 metrów oraz zasięgu poziomym wynoszącym 17 metrów. Kosz roboczy ma wymiary 1,4 x 0,7 x 1,1 metra i jest przeznaczony na obciążenie do 250 kg. Stabilizacja podnośnika zapewnia maksymalny gradient stabilizacji na poziomie 5°.
Samochód wyposażony jest w komfortowe elementy, takie jak elektryczne szyby i lusterka, a także systemy bezpieczeństwa, w tym ABS i immobiliser. Posiada również funkcję wspomagania kierownicy, co zwiększa komfort prowadzenia.
Jeśli szukasz podobnych pojazdów, sprawdź nasze oferty: Mercedes Sprinter 2018, Mercedes Sprinter, Podnośniki koszowe.
Dostępne są opcje taniego finansowania w formie leasingu lub kredytu. Skontaktuj się z nami pod numerem 604 931 500 w celu uzyskania dodatkowych informacji.