Szanowny Kliencie!
Ceny naszych aut są dostosowane do ich realnego stanu i wyposażenia i podlegają symbolicznej negocjacji na miejscu w salonie
Piękna w flagowym kolorze Mazda 6 w najbogatszej wersji Optimum .
Auto w 100% bezwypadkowe z oryginalnym przebiegiem .
Użytkowana i gwarancja od 2017r
Produkcja koniec listopada 2016r,
Podana cena jest wartością Netto obowiązuje dla firm i klientów z zagranicy
Dla klientów indywidualnych cena na telefon -Prosimy dzwonić bezpośrednio.
Pełna historia do końca serwis
Samochód przez cały okres użytkowania serwisowany wyłącznie w ASO ostatni wpis 604 931 500 przy 112181km
PRZEBIEG SPRAWDZONY W BAZACH:
-U dealera
-Dania
Raport z oględzin:
Powłoka lakiernicza na wszystkich elementach karoserii w parametrach fabrycznych
Wszystkie szyby oryginalne ( przednia wymieniona z powodu odprysku )
Opony Continental 225/45/R19 Felgi aluminiowe
Stan opon Bardzo dobry
VIN:
Wyposażenie:
- Nawigacja
– Kamera cofania
– Klimatyzacja AUTOMATYCZNA Dwustrefowa
– Tempomat
- Head-Up Display
- Asystent Pasa ruchu
- Asystent awaryjnego hamowania
- System Keyless Go
- Czujniki parkowania Tył i Przód
– Kierownica skórzana, wielofunkcyjna i regulowana w dwóch płaszczyznach i podgrzewana
– Fotele przednie i tylne podgrzewane
– Lusterka elektrycznie sterowane i podgrzewane
– Radio fabryczne , CD,USB,AUX,MP3,Bluetooth
– Komputer pokładowy
– Czujnik zmierzchu , deszczu i ciśnienia w oponach
- Tapicerka skórzana
- Światła do jazdy dziennej LED
– ABS, ESP
– Szyby elektrycznie sterowane x4
– Isofix x2
– Halogeny
- Lusterka fotochromatyczne
- Lakier metalic
– Tylne nawiewy
– Airbagi
– Przyciemniane szyby
– Lusterka zderzaki i klamki w kolorze nadwozia
– Centralny zamek,pilot , immobilizer
Prosimy Państwa o zapoznanie się z poniższymi udogodnieniami, które często są rozwiązaniami unikatowymi w skali kraju, w znaczny sposób odróżniającymi nas od innych salonów, a jakże przydatnymi dla Was przy zakupie wymarzonego auta:
1. Jako, że od ponad 20 lat jesteśmy legalnie działającą firmą, gwarantujemy bezpieczeństwo zakupu oparte odpowiednimi zapisami i dokumentami potwierdzającymi legalność pochodzenia co wiąże się z naszą pełną odpowiedzialnością za wady prawne pojazdu.
2. Przed sprzedażą bezpłatnie sprawdzamy auta pod względem technicznym na Serwisie i stacji diagnostycznej.
3. Opłacamy za klienta i przygotowujemy wszelkie niezbędne do rejestracji auta dokumenty, wystarczy udać się z nimi do Wydziału Komunikacji i bezpłatnie zarejestrować wybrany samochód.
4. Na większość oferowanych samochodów udzielamy gwarancji technicznej bez limitu kilometrów nawet na 2 lata po uprzednim szczegółowym przeglądzie serwisowym.
5. Udzielamy fachowego, bezpłatnego doradztwa oraz cechujemy się indywidualnym podejściem do Klienta. Zawsze udzielimy Państwu rzetelnej porady.
NINIEJSZE OGŁOSZENIE MA CHARAKTER JEDYNIE INFORMACYJNY I NIE STANOWI OFERTY W MYŚL ART. 66, § 1. KODEKSU CYWILNEGO. NASZA FIRMA NIE PONOSI ODPOWIEDZIALNOŚCI ZA DROBNE BŁĘDY ORAZ ZAWARTE W OGŁOSZENIU NIEKOMPLETNE INFORMACJE LUB NIEAKTUALNOŚĆ OGŁOSZENIA.
Pojazdy podobne do Mazda 6 znajdziesz na stronach: