Oferujemy na sprzedaż Cuprę Leon z 2025 roku w wersji kombi. To samochód osobowy z silnikiem diesel o mocy 150 KM i pojemności 1968 cm³, z napędem przednim. W codziennej eksploatacji pomaga m.in. wybór profilu jazdy, a manewrowanie ułatwiają czujniki parkowania z przodu i z tyłu oraz kamera cofania. W kontekście tej konfiguracji naturalnym punktem odniesienia są także: Samochody osobowe kombi, Samochody osobowe diesel oraz Samochody osobowe SUV.
Na wyposażeniu znajdują się systemy wspierające prowadzenie i reagowanie w sytuacjach awaryjnych, w tym ostrzeganie przed zmęczeniem kierowcy, asystent pasa ruchu z aktywną korektą toru jazdy, adaptacyjny tempomat ACC z kontrolą odległości oraz system awaryjnego hamowania (również z funkcją ochrony pieszych). Zastosowano komplet poduszek powietrznych obejmujący m.in. kurtyny, poduszki boczne oraz poduszkę centralną, a także ABS i ESP. Dodatkowo auto ma rozpoznawanie znaków drogowych i ogranicznik prędkości.
W kabinie pracuje automatyczna klimatyzacja trzystrefowa, a komfort w chłodniejsze dni podnoszą podgrzewane fotele przednie oraz podgrzewana kierownica obszyta skórą. W codziennym użytkowaniu przydatne są elektryczne szyby z przodu i z tyłu, elektrycznie składane i regulowane lusterka, przyciemniane tylne szyby, elektryczne otwieranie bagażnika oraz dostęp i uruchamianie bezkluczykowe. Zastosowano także sportowe fotele przednie i regulację odcinka lędźwiowego.
Samochód oferuje łączność Bluetooth, gniazda USB, ekran dotykowy oraz integrację ze smartfonem przez Android Auto i Apple CarPlay. Jest też ładowanie bezprzewodowe urządzeń oraz sterowanie wybranymi funkcjami głosem, a za nagłośnienie odpowiada fabryczny system audio.
Na liście wyposażenia są reflektory LED ze światłami do jazdy dziennej, przednie lampy przeciwmgielne, dynamiczne doświetlanie zakrętów oraz czujniki deszczu i zmierzchu. Auto stoi na 18-calowych felgach aluminiowych i ma oświetlenie wnętrza LED.
Jeśli chcesz, przygotuję też wariant opisu pod konkretny kolor i rodzaj skrzyni biegów – te dane nie zostały podane w specyfikacji.