Informacje ogólne
Długa Platforma hydrauliczna wraz z najazdami
Marka: Mitsubishi
Model: Canter 75
Rok modelowy i pierwsza rejestracja: 2001
Vin:
Przebieg km: 210500
Paliwo: olej napędowy
Skrzynia biegów: ręczna 6 biegowa
Masa własna 3890 kg
Ładowność ( kg): 3100
DMC (kg): 6990
Wyposażony w:
- ogrzewanie postojowe
Tachograf na Tarczki ( fajna sprawa ;)
Paka : szerokość 2,27m x długość 5,8m²
Obecnie sprowadzony właśnie ze Szwecji jest już na naszym placu .
Spalił tylko 15L/100km ,a miał na sobie ładunek 3 tonowy .
Używany przez właściciela firmy ,który dbał o niego .
Wymieniony tarcze hamulcowe i klocki .
Opony w dobrym stanie .
Informacje o użytkowaniu: przedmiot był używany sporadycznie przez ostatnie lata
Rampa hydrauliczna
Wciągarka hydrauliczna (może być sterowana pilotem na kablu)
Platforma odchylana (można sterować pilotem )
Informacje od poprzedniego właściciela: Brak znanych usterek, które przekraczają normalne luzy i wycieki w używanym pojeździe
Zakończone naprawy Kabina przemalowana kilka lat temu z powodu zmiany koloru pod wymogi zleceniodawcy ,a nie z powodu rdzy.
Serwis Serwis jest realizowany od 12 miesięcy pod własnym patronatem.
Szanowny Kliencie!
Jeśli TYLKO SUGERUJESZ SIĘ CENĄ, a takie parametry jak: RZECZYWISTY PRZEBIEG CZY BEZWYPADKOWOŚĆ to dla Ciebie WARTOŚCI DRUGORZĘDNE, to naszym skromnym zdaniem SZKODA Twojego i naszego CZASU
Szanowny Kliencie!
Pojazdy sprawdzany przed sprzedażą i jak tylko zauważymy jakąś usterkę czy defekt sami go naprawiamy. Sami będziemy wdzięczni jak po oględzinach zwrócisz nam uwagę że coś jest nie sprawne .
Jednocześnie być świadomy ,iż sprzęt wieloletnio używany ma często swoje cechy , czy wady , których wszystkich nie jesteśmy w stanie naprawić .
Dlatego nie piszemy w swoich ogłoszeniach takich sformułowań jak większość sprzedających typu : ”stan salonowy ” , czy „nie wymaga żadnego wkładu finansowego ” ,bo to po prostu nie prawda jest, a samochody nowe są w rzeczywistości do nabycia w salonie w cenach kilka lub kilkanaście razy większych .
NINIEJSZE OGŁOSZENIE MA CHARAKTER JEDYNIE INFORMACYJNY I NIE STANOWI OFERTY W MYŚL ART. 66, § 1. KODEKSU CYWILNEGO. NASZA FIRMA NIE PONOSI ODPOWIEDZIALNOŚCI ZA DROBNE BŁĘDY ORAZ ZAWARTE W OGŁOSZENIU NIEKOMPLETNE INFORMACJE LUB NIEAKTUALNOŚĆ OGŁOSZENIA.