Nowy Actros dla każdego kierowcy

Polska – To nie blef – Nowy Mercedes Actros będzie dostępny dla wszystkich zainteresowanych kierowców samochodów ciężarowych! Od 11 czerwca przez miesiąc, na parkingach w całej Polsce Trakerzy będą mieli okazję zapoznać się z tym wyjątkowym pojazdem.
Nowy Actros przestał być mityczną nowością z zagranicy i zagościł na dobre na polskich drogach. Pierwsze egzemplarze już od jesieni zeszłego roku są wykorzystywane przez liczne firmy. Chcąc dotrzeć do wszystkich potencjalnych użytkowników – Kierowców, Mercedes-Benz wychodzi do nich, prezentując swój najnowszy model na parkingach w całej Polsce.
Od 11 czerwca do 13 lipca, w różnych lokalizacjach będzie można brać udział w tych wyjątkowych pokazach. Do dyspozycji zainteresowani otrzymają pojazdy o różnych kabinach: od najmniejszej (Stream Space) do największej (Giga Space) i z pełną gamą silników o mocy od 421 do 510 KM. W programie przewidziano zarówno pokazy multimedialne, jak i prezentacje samego pojazdu.
Ponadto organizatorzy przewidzieli liczne dodatkowe atrakcje, takie jak badania refleksomierzem. O konkretnych datach i miejscach poszczególnych eventów, kierowcy dowiedzą się za pomocą typowego dla siebie środka – CB radia. Mercedes-Benz zachęca do nasłuchiwania.

Więcej: www.mercedes-benz.pl

Dodany Pojazdy 23 maj 2012

Tagi: ciągniki siodłowe, mercedes, samochody ciężarowe