Wynajem naczep

Fabrycznie nowe naczepy

Dzięki temu, że możesz wybrać fabrycznie nową naczepę od autoryzowanego dostawcy jednej z marek: Schmitz, Krone, Koegel, Fliegl, Schwarzmuller, Wielton, Kassbohrer, Lamberet, Fruehauf, nie musisz martwić się o jej historię, wcześniejszy przebieg czy awaryjność.
Sam ustalasz z dostawcą kompletację naczepy i jej cenę. Możemy też przedstawić Ci kilka propozycji do wyboru.
Inaczej niż w przypadku ciągników siodłowych, pakiet serwisowy nie jest elementem niezbędnym. Można go wykupić, aby mieć gwarancję zachowania sprawności technicznej pojazdu przez cały czas trwania kontraktu i zabezpieczyć się przed niespodziewanymi wydatkami spowodowanymi awariami czy usterkami. W takim przypadku, jego koszt jest wliczony w miesięczne raty,

Warunki finansowe najmu naczep

Miesięczne raty są wyraźnie niższe niż w leasingu. Najczęściej nie jest wymagana wpłata własna. O ile jest pobierana kaucja, to zostaje ona zwracana po zakończeniu umowy.
Jeżeli masz przychody w Euro to również w tej walucie możesz płacić raty. Obniża to koszty i pozwala uniknąć ryzyka związanego ze zmianami kursowymi.
Najem zapewnia też prostotę rozliczeń. W miesięcznej racie masz ujęte wszystkie koszty: ubezpieczenia komunikacyjne, podatek drogowy oraz serwis (jeżeli jest wykupiony). Całą ratę najmu możesz zaliczyć w koszt uzyskania przychodu.

Warunki umowy

Umowę najmu naczepy możesz zawrzeć na okres od 12 do 48 miesięcy. Po zakończeniu umowy nie musisz naczepy wykupywać, wystarczy, że odstawiasz ją na umówiony parking. Nie pojawi się więc problemu, jak naczepę później sprzedać lub wymienić na nowszą.
Najem naczep pozwoli Ci, przy relatywnie niskich kosztach, na korzystanie z ciągle nowej floty w doskonałym stanie technicznym, uwolni od problemów z awaryjnym sprzętem i podniesie renomę na rynku usług transportowych.