Sprzedaż używanych ciągników siodłowych, naczep i samochodów ciężarowych
LeasingKredytUbezpieczenia

Kredyt i Leasing

Leasing i kredyt samochodowy.


Leasing na samochody oraz kredyt samochodowy zapewniamy nie tylko na pojazdy kupowane w naszym serwisie ale również poza nim. Jesteśmy jednym z największych przedstawicieli banków i firm leasingowych działających w Polsce. Dzięki temu możemy zaproponować konkurencyjne warunki finansowania zarówno dla bardzo wymagających klientów, jak i dopiero rozpoczynających działalność. Pomagamy także tym, którzy wskutek różnych zdarzeń, mają utrudniony dostęp do finansowania.

Naczelną zasadą, którą stosujemy w stosunku do każdego klienta jest rzetelność i uczciwość. Dlatego oferty przygotowujemy na podstawie podstawowych dokumentów rejestrowych oraz finansowych. Takie podejście pozwala nam na zaprezentowanie warunków, z których później nie będziemy się wycofywać.

Wiemy, jak cenny jest czas przedsiębiorcy. Aby skrócić wszystkie formalności do niezbędnego minimum, informacje zbieramy telefonicznie mailem lub faksem. Trafiają one bezpośrednio do Centrum Operacyjnego, gdzie po wstępnej ocenie składamy wniosek do najodpowiedniejszego w danej sytuacji banku lub firmy leasingowej. Dokumenty można do nas przesłać na adres kontakt@getruck.pl lub faksem na nr 94 721 30 70.

Warunki leasingu i kredytu samochodowego opisane są w sposób bardzo ogólny na stronach kredyty samochodowe i leasing na samochody. Nie podajemy warunków w sposób szczegółowy bo jesteśmy w stanie ofertę modyfikować w bardzo szerokim zakresie. Możliwe jest finansowanie bez wpłaty własnej a dzięki rozłożeniu spłaty na długi okres możemy w zdecydowany sposób obniżyć wysokość rat miesięcznych.

Kredyt czy leasing

Na podstawie otrzymanych dokumentów doradzamy klientom, która forma finansowania w ich sytuacji jest najbardziej odpowiednia. Bierzemy pod uwagę stan finansów w firmie,  korzyści podatkowe, oczekiwania co do wysokości wpłaty własnej i raty miesięcznej a także rodzaj kupowanego sprzętu. Poniżej krótkie porównanie:

Kredyt samochodowy to rozwiązanie szybkie, tanie i bezpieczne.

Czas do uzyskania decyzji to zwykle kilka godzin. Pozostaje tylko rejestracja i podpisanie umowy aby móc odebrać pojazd. Całość nie powinna zająć więcej niż 2 dni.

Dzięki uproszczonym procedurom,  rezygnacji z zaświadczeń i weksli, kredyt samochodowy stał się rozwiązaniem dużo przyjaźniejszym dla wszystkich, którzy nie akceptują skomplikowanych procedur leasingowych.

Koszty księgowe oraz ich wpływ na wysokość płaconych podatków są na poziomie porównywalnym z leasingiem. Dzięki jednorazowej amortyzacji można uzyskać dodatkowe oszczędności podatkowe. Ponadto zwrot 100% podatku VAT zwiększa ilość dostępnych w firmie środków w pierwszych miesiącach po zakupie.

Warto mieć na uwadze zróżnicowane  podejście firm leasingowych do sytuacji czasowej lub trwałej utraty płynności finansowej klienta, szkody całkowitej na pojeździe czy konieczności jego wymiany w trakcie trwania umowy. W takich przypadkach można liczyć na dużo większą elastyczność a wręcz pomoc  ze strony Banku kredytującego pojazd.

Leasing na zakup samochodu najczęściej jest łatwiejszy do uzyskania przez osoby rozpoczynające działalność oraz prowadzących ją bardzo krótko.  Przedsiębiorcy posiadający już znaczne zobowiązania kredytowe również mogą mieć trudności w uzyskaniu kolejnego kredytu samochodowego w banku. Firmy  uczestniczące w przetargach, gdzie pod uwagę brane są wskaźniki zadłużenia, mogą wybierać leasing jako „zobowiązanie pozabilansowe”.

Aby samodzielnie obliczyć korzyści podatkowe, skorzystaj ze strony Kalkulator podatkowy.