Pierwsza getruckowa Szlachetna Paczka już za nami

Wiemy, że na co dzień znacie nas tylko z jednej, „biznesowej” strony – transport ciężki, chcielibyśmy, żebyście poznali też od tej lżejszej. Co jakiś czas będziemy Wam przybliżać co robimy jako zespół po godzinach. Zaczynamy od akcji „Szlachetna Paczka”.

W ten szczególny świąteczny czas każdy zasługuje na uśmiech. Dlatego z wielką chęcią i ogromem pozytywnej energii zdecydowaliśmy się pomóc najbardziej potrzebującym. Decydując się na takie działanie, nawet nie spodziewaliśmy się, jak wiele pozytywnych emocji się z tym wiąże. Począwszy od samych zakupów, poprzez pakowanie, strojenie, no i oczywiście, samo wręczenie prezentów.
W przygotowania zaangażowaliśmy się całym koszalińskim zespołem, poniżej zamieszczamy krótką fotorelację…


W trakcie pakowania

Nasze firmowe elfy uwijały się, aby zdążyć na czas. Śmiechu na nie był końca, ponieważ nie każdy skrzat posiadał zdolności manualne. Ale za to efekt końcowy zachwycił nawet samego Świętego Mikołaja 


W trakcie pakowania


Ekipa Świętego Mikołaja

Nasze skrzaty prezentują się okazale, nieprawdaż? 


Ekipa Świętego Mikołaja


Piękne podziękowania jakie otrzymaliśmy od rodziny:

Jednak najbardziej wzruszającym momentem była chwila kiedy zawieźliśmy wraz z wolontariuszem paczki na miejsce. Szczera radość i łzy szczęścia były dowodem na to, że warto było. Nie zastanawiamy się na co dzień, ilu ubogich ludzi jest wokół nas. I jak tak niewielki gest w postaci paczek żywnościowych oraz kilku spełnionych marzeń dotyczących prezentów pod choinką może zmienić komuś obraz tych magicznych Świąt.
W tym szczęśliwym dniu, my również zostaliśmy obdarowani. Zarówno   prezentami w postaci własnoręcznie zrobionej choinki oraz karty świątecznej otrzymaliśmy szczery  uśmiech oraz  słowa  podziękowań które będą nas motywować do dalszego działania. Prezenty zajęły  honorowe miejsce pod naszą „ Getruckową” choinką. Dziękujemy, że mogliśmy pomóc.


Prezenty dla nas


Dyplom

Każdy sponsor otrzymał Dyplom uznania. Hasło „Razem z nami walczycie z biedą – Dziękujemy” daje do myślenia, dlatego w kwestii pomagania nie powiedzieliśmy jeszcze ostatniego słowa. Planujemy już kolejne akcje, o których napiszemy wkrótce. Pomaganie jednak uzależnia!


Dyplom

 

Dodany Z życia firmy 12 gru 2015