MAN Trucknology Days 2012 prezentacja ponad 100 ciężarówek

W ramach „MAN Trucknology Days 2012“ organizowanych 4 i 5 maja 2012 roku przez firmę MAN można było obejrzeć i przetestować ponad 100 ciężarówek z logo lwa na masce.

W ramach „MAN Trucknology Days 2012“ organizowanych 4 i 5 maja 2012 roku przez firmę MAN można było obejrzeć i przetestować ponad 100 ciężarówek z logo lwa na masce. Ta odbywająca się w MAN Truck Forum w Monachium oraz na znajdującym się w pobliżu torze testowym impreza ponownie przyciąga setki zainteresowanych klientów i zwiedzających.
Tegoroczny pokaz otwiera prezentację floty samochodów ciężarowych MAN na terenie całej Europy „MAN Trucknology® Roadshow 2012“. W pięciu działach tematycznych MAN prezentuje wszystkie rodzaje pojazdów znajdujących zastosowanie w wielu branżach: budownictwo, transport ciężki, transport dalekobieżny, transport dostawczy i straż pożarna.
Każda z dotychczasowych prezentacji poświęcona była konkretnej branży. Tym razem dominującymi branżami są „straż pożarna“ i „budownictwo“. Pojazdy strażackie MAN TGL, TGM i TGS demonstrowane są podczas gaszenia pożarów. Prezentacja pojazdów stosowanych w budownictwie koncentruje się na podkreśleniu ich największych zalet – doskonałej zwrotności i dużego obciążenia użytkowego.
MAN Trucknology® Roadshow
Od 2005 roku firma MAN corocznie aktualizuje międzynarodową flotę demonstracyjną samochodów ciężarowych pod nazwą MAN Trucknology® RoadShow. Obejmuje ona około 70 kompletnych pojazdów reprezentujących wszystkie typoszeregi MAN TGX, TGL, TGM i TGS. Są one przeznaczone przede wszystkim do stosowania jako pojazdy dostawcze i dalekobieżne oraz w budownictwie i do przewozu ciężkich ładunków.
Lista zabudów i rodzajów naczep do ciągników siodłowych jest imponująca: ciągniki siodłowe, ciężkie ciągniki siodłowe, transportery pojazdów, samochody-chłodnie z zabudową furgonową, zabudowy do przewozu napojów, zabudowy furgonowe, ciągniki siodłowe z cysternami do przewozu płynów, zabudowy z przesuwaną opończą, naczepy-silosy wywrotki, naczepy wywrotki, hakowce, wywrotki trójstronne i wywrotki tylne, wywrotki o zdejmowanej skrzyni, wywrotki z żurawiem, wywrotki stosowane do utrzymania dróg w zimie, naczepy przesuwane, pojazdy do przewozu krótkiego drewna, samochody skrzyniowe z żurawiem lub betoniarki samochodowe.
Więcej: www.man.eu

Dodany Pojazdy 20 maj 2012

Tagi: ciągniki siodłowe, man, samochody ciężarowe