Co muszę zrobić, aby dostać kredyt lub leasing – procedura krok po kroku

Jesteś start up’em i zastanawiasz się, kiedy zaczniesz zarabiać realne pieniądze? A może działasz już na rynku długo, ale nie starałeś się do tej pory o kredyt ani leasing? W tym artykule znajdziesz odpowiedzi na pytania, jakie dokumenty są niezbędne do uzyskania finansowania oraz ile czasu realnie potrzebujesz, aby zakupiony przez Ciebie pojazd przynosił zyski.


Co jest potrzebne do skalkulowania oferty?

Abyśmy przeliczyli dla Twojej firmy kalkulację leasingu lub kredytu podaj nam: 


  • NIP firmy
  • dane kontaktowe
  • podstawowe informacje o pojeździe


Możesz też zasugerować konsultantowi maksymalną wysokość raty jaką chciałbyś płacić, abyśmy jak najlepiej dostosowali kalkulację do Twoich potrzeb i możliwości. Jeżeli od razu chciałbyś dowiedzieć się, czy limit na samochód/sprzęt, który chcesz kupić zostanie Ci przyznany w banku, będą nam potrzebne:


  • Twoje dane z dowodu lub jego skan
  • bieżący wynik finansowy firmy (np. podsumowanie książki przychodów i rozchodów).


Ile czasu na decyzję?

Jeżeli dostarczysz nam komplet dokumentów, o które poprosimy do złożenia wniosku – decyzję o zatwierdzeniu dla Ciebie limitu przekażemy Ci jeszcze tego samego dnia lub maksymalnie do 24h. Zdajemy sobie sprawę, jak ważną rolę odgrywa szybko otrzymana decyzja leasingowa/pożyczkowa na pojazd który wybrałeś/zarezerwowałeś u dostawcy, dlatego nasz zespół traktuje każdy wniosek priorytetowo.

 

Ile czasu zajmie cały proces – do momentu otrzymania pojazdu

Po otrzymaniu decyzji pozytywnej na finansowanie, sprawy przybierają bardzo szybki obrót. Podpisujemy umowy (nasz przedstawiciel dojedzie we wskazane przez Ciebie miejsce), rejestrujemy pojazd i uruchamiamy umowę oraz środki na zakup do dostawcy.  Zazwyczaj cały proces od decyzji do odbioru trwa od 1 do 4 dni. Jeśli więc będziesz dobrze przygotowany i zgromadzisz komplet dokumentów, w ciągu kilku dni możesz cieszyć się nowym pojazdem.

 

Minimalny i maksymalny okres finansowania

W przypadku kredytu możesz sfinansować przedmiot na min. 12 m-cy / maksymalnie na 96 m-cy (pojazdy używane) i 120 m-cy (pojazdy nowe). Leasing – w zależności od rodzaju pojazdu i jego stanu (nowy lub używany) fundusz leasingowy udziela na okres od 24-72 m-cy.

Jeśli masz pytania lub wątpliwości – zadzwoń 604 931 500 lub napisz:

Dodany FAQ kredyt/leasing 24 maj 2017

Tagi: kalkulacja oferty, kredyt, leasing, start-up